Tajemiczy Dom


Wyjątkowy dom w Baninie - odkryj jego urok

Banino

Drewno

Taki widok to zdecydowana zapowiedź ciepłych zimowych wieczorów, które swoją magię czerpią z żywego ognia...

Domek gospodarczy

Na mniejszej działce znajduje się wybudowany, drewniany, ocieplony domek dospodarczy z oknem, do którego przylega przestronna drewutnia.

Ośmiokątna altana

Przestronna ośmiokątna altana, która może służyć jako miejsce na ognisko, czy otwarty kominek z wyciągiem, lub jako miejsce na przechowywanie akcesoriów ogrodowych.

Drewniany budynek

Na działce znajduje się budynek drewniany o wymiarach 6m x 6m, obity białym sidingiem, który można przeznaczyć na garaż dwustanowiskowy, biuro, rekreację lub domek dla gości (posiadamy projekt aranżacji wnętrza pod pomieszczenia biurowo rekreacyjne z aneksem kuchennym, łazienką oraz sypialnią na antresoli).

Tarasy

Na działce znajdują się dwa drewniane tarasy zadaszone przepuszczającym światło (ale odbijającym promienie UV) wielokomorowym poliwęglanem.

Basen

Zadaszony, podgrzewany i podświetlany basen o wymiarach ok. 4,5m x 2,5m.
Basen oprócz codziennego użytkowania, stanowi miejsce do sportowego pływania na specjalnie mocowanych gumach, miejsce na aquaaerobik oraz w trakcie wieczornych spotkań jest atrakcją nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych, którzy chętnie popijają kolorowe drinki w ciepłej, kolorowo podświetlonej wodzie :)

Basen zakrycie

Basen można użytkować całkowicie zakryty, całkowicie odkryty, lub częściowo odkryty.

Basen czyszczenie

Do basenu dołączony jest wysokiej jakości, specjalistyczny, automatyczny, samojezdny odkurzacz, który czyści dokładnie nie tylko dno basenu, ale także schody i całe ściany.

Tajemniczy Dom


Odkrywaj dalej tajemnice tego domu...

...jedna z kolejnych atrakcji to wielofunkcyjne tarasy

Banino


Czekam na Twój telefon

Chcesz ustalić termin prezentacji?

Chcesz o coś zapytać?

Pozytywny Agent
Robert Rzeszotarski